KONST / Litografier / Färglitografi 11482592
nr 1148 2592
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 146/150, motivet: 41x55
Kondition: saknar glas
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:35:32
30/11 16:28:51
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd